Дмитро Разумков розповів, чому потрібно усунути з посади Єрмака

Дмитро Разумков

Як заявив в ефірі “Чергові по країні” на телеканалі “Україна 24” ексголова Верховної Ради Дмитро Разумков, якщо главу ОП Андрія Єрмака не усунуть з посади через “вагнергейт”, це матиме негативні наслідки для президента.

“Потрібно розслідувати, і за свої дії потрібно нести відповідальність. Будь-яку — політичну, особисту, а можливо, і кримінальну. Якщо говорити про те, як це (неусунення Єрмака з посади, — ред.) позначиться на президенті, я сподіваюся, що все-таки це станеться. Інакше це буде виглядати так, що цю ситуацію намагаються якось загорнути, приховати, а когось покривати. І це вплине і на інститут президентства, і персонально на Зеленського, і в принципі на інститут влади”, — сказав він.

"Негативу буде дуже багато, суспільство погано реагує на несправедливість. Тим більше це питання національної безпеки, питання життя людей і того, що відбувається сьогодні на Донбасі. Президент відповідає за безпеку та конституційні права всіх громадян", — сказав він.

Раніше екскерівник Головного управління розвідки Василь Бурба заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що однією з причин зриву спецоперації щодо "вагнерівців" міг бути "кріт" в українській владі.

"Провал спецоперації - це тільки ланцюжок провалів, які відбуваються останнім часом. Людей звільняють, в людей забирають документи прикриття. В командирів груп у липні стріляють у Києві. Тобто це ланцюг і мало б слідство за рік відповісти - у нас є кріт, чи немає?" - наголосив він.