“Для цих людей чи їх грошей у нашій країні немає місця”, – Великобританія висилає російських дипломатів

ф623 російських дипломати мають тиждень, щоб покинути Великобританію.

Такою стала відповідь цієї країни на проігнорований Росією ультиматум надати пояснення, як у Великобританії опинилась речовина, якою отруїли екс-розвідника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку.

Оскільки пояснень РФ не надала, Великобританія застосувала дипломатичний метод – оголошенням перссонами нон ярата осіб, яких вважає не так російським идипломатами, як шпигунами.

Читайте також: Отруєння екс-офіцера ГРУ у Великобританії: заговорили про російський слід (Відео)

“Відповідно до Віденської конвенції Велика Британії висилає 23 російських дипломатів, які були визначені як офіцери розвідки. Вони мають тиждень, щоб залишити країну”, – сказала Мей, нагадавши, що після вбивства Олександра Литвиненка Великобританія вислала чотирьох російських дипломатів.

Читайте також: Прем’єр-міністр Великобританії: у Росії виробляли речовину, якою отруєно колишнього офіцера ГРУ та його дочку

Також прем’єр заявила про призупинення всіх дипломатичних контактів з Росією на високому рівні, в тому числі скасуванння запрошення для глави МЗС РФ Сергія Лаврова відвідати Лондон.

Читайте також: «Наказ явно надійшов з Росії», — США підтримали ультиматум Великобританії в справі отруєння Скрипаля

Однак і це ще не все: Великобританія запроваджує посилені перевірки приватних рейсів з Росії та заморожування російських державних активів, якщо буде встановлено, що їх власники загрожують безпеці країни або британським громадянам. Вона сподівається, що ці заходи підтримають обидві партії у парламенті.

"Для цих людей або їх грошей у нашій країні немає місця", - заявила сьогодні у парламенті прем'єр Великої Британії.

Щодо Чемпіонату світу з футболу, то до Росії не поїдуть британські урядовці або члени королівської родини, оголосила Тереза Мей.