“На Росію можна тиснути усім світом”: депутатка зі “Слуги народу” розповіла про візит Зеленського до Франції

Фото з вільних джерел

Як зазначила Євгенія Кравчук в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24″, Німеччина і Франція одностайні з українською позицією про те, що Україна має забезпечити свою територіальну цілісність”.

Євгенія Кравчук нагадала як ще на нормандському саміті два роки тому і Меркель, і Макрон підтвердили, що хоча Мінські угоди є єдиним документом, дорожньою картою на столі, вони не висічені на камені.

"І зараз йдеться, щоб ми спочатку забезпечили безпеку, кордон, а потім говорили про політичну частину. Це дуже важливо", - заявила депутатка.

Переговори президента України Володимира Зеленського з лідерами Франції та Німеччини Емманюелем Макроном і Ангелою Меркель засвідчили їхню спільну позицію, що Україна має забезпечити свою територіальну цілісність.

"Ця поїздка підтверджує, що ми маємо спільну позицію – Україна, Франція і Німеччина. А Росія зараз фактично уникає якихось переговорів, я маю на увазі у форматі лідерів "нормандського формату". Дуже важливо, що в нас позиція однакова, тому що на Росію тільки можна тиснути усім цивілізованим світом", – наголосила "слуга народу".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прибув до Франції, де провів переговори з французьким президентом Емманюелем Макроном. У переговорах також брала участь по відеозв'язку канцлер Німеччини Ангела Меркель.