Депутатка із”Європейської солідарності” вдруге захворіла на COVID-19

Народна депутатка із фракції “Європейська солідарність” Яна Зінкевич вдруге захворіла на COVID-19.

“Сьогодні ми здавали всією фракцією аналізи на коронавірус. Нажаль в мене також позитивний результат. Я уже хворіла один раз на коронавірус пів року тому, надіюсь цього разу буде легше. Минулого разу хворіла тяжко, була на кисневому забезпеченні (але не на штучній вентиляції легень, на щастя)”, – розповіла Зінкевич у Facebook.

Нардепка повідомила, що із симптомів відчуває лише сильну втому і закликала всіх, хто контактував з нею, зв‘язатися зі своїми сімейними лікарями та здати тести ПЛР.

  • Першим на COVID-19 у середині березня захворів народний депутат із групи “Довіра” Сергій Шахов. Хворобу виявили після того, як він повернувся з відпочинку з Франції.
  • Цього ж місяця коронавірус підтвердили у колишньої членкині з фракції “Слуга народу”, позафракційної народної депутатки Ганни Скороход.
  • Влітку позитивний результат тесту на COVID-19 отримала дружина президента України Олена Зеленська та нардеп від “Слуги народу” Данило Гетманцев.
  • Також хворів на коронавірус нардеп від”Слуги народу” Роман Грищук.
  • Важко переносила інфікування коронавірусом лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Вона лежала у лікарні, де їй призначали інтенсивний курс терапії.
  • 29 вересня очільниця партії “Голос” Кіра Рудик та кандидат на посаду міського голови Києва Борислав Береза отримали позитивні тести на коронавірус. Петро Порошенко також повідомив, що захворів на COVID-19.