Cкандальна поїздка “Слуги народу” до Лукашенка: чого тепер очікувати

Фото з вільних джерел

Народна депутатка від “Слуги народу” Олена Мошенець в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” прокоментувала поїздку одного зі “слуг народу” до президента Білорусі Лукашенка.

Вона заявила про те, що народний депутат від “Слуги народу” Євген Шевченко може залишити фракцію після скандалу з поїздкою до президента Білорусі Олександра Лукашенка. Всередині “Слуги народу” розділились думки щодо того, яким чином має вийти Шевченко.

За її словами, на засіданні фракції у четвер приблизно годину нардепи обговорювали ситуацію навколо Шевченка, але сигнальних голосувань щодо його виключення поки не було.

"Окрім того, що він відвідав пана Лукашенка, багато уваги приділялося тому, що пан Шевченко, як виявилось, займався в Білорусі питанням трансплантології. Дуже багато наших людей стоять у черзі, і як виявилось, він допомагає їм туди потрапити. Звичайно, це не могло не викликати схвалення від членів нашої фракції... Попри добрі справи пана Шевченка, засудили таку поїздку. Керівництво фракції також висловило невдоволення", - повідомила вона.