Чи делегуватимуть жінок на кандидатуру мера у Києві

Ірина Верещук

Народна депутатка від «Слуги народу» Ірина Верещук прокоментувала, чи збирається виступати як кандидат від партії на виборах мера Києва, про що раніше писали ЗМІ.

Про це вона розповіла в ефірі Свободи Савіка Шустера. Верещук зауважила, що у партії навіть заохочують жінок висуватися у кандидати на вибори міських голів.

«Так, я теж бачила цю інформацію. Було б дивно, якби «Слуга народу» не делегувала б жінок на посади міських голів обласних центрів. Я була міським головою містечка районного значення, знаю і розумію, що таке місцеве самоврядування. І в нас розповідають у партії, як було б потрібно, щоб міськими головами ставали жінки. Тому я думаю, що ця інформація дійсно має місце», – сказала вона. На запитання ж, чи планує особисто Верещук балотуватися у мери столиці, вона відповіла, що «питання відкрите». «Наразі у мене такої розмови не було з президентом, але питання відкрите», – зазначила депутатка.

Зазначимо, міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що не висуватиметься у мери Києва від партії «Європейська солідарність» на місцевих виборах, які мають відбутися цієї осені.