“Було важко спочатку”… Олена Зеленська розповіла чи змінився президент за два роки (Відео)

Олена Зеленська

Дружина Президента Олена Зеленська у великому резонансному інтерв’ю “VIP з Наталією Мосейчук” розповіла про сім’ю, друзів та дітей.

Про це повідомляє телеканал 1+1.

Як зазначила перша леді України про формат інтерв’ю – це для неї в новинку. Цей досвід цікавий і для Наталі Мосейчук – це лише друге настільки масштабне спілкування із дружиною президента. Неформальна бесіда, як зазначила Мосейчук, була вкрай важливою. Адже питання із дружиною президента не погоджували, жодних заборон – теж не було. Щойно камери вмикали – раз-по-раз ленали гострі запитання, на кшталт “Є люди в оточенні президента, яких ви, м’яко кажучи, ненавидите?”, чи “Ви готові до суми і тюрми?”. Про це йдеться на сайті 24 Каналу.

Найважливіше, як каже Олена Зеленська про чоловіка, це те, що "він не змінився, він завжди таким був. Я знаю його дуже добре. Просто настав час діяти. Можливо, у нього змінилась публічна риторика на жорсткішу, бо більше бути лояльним і посміхатись вже сил немає. Але він не змінився".

Нагадаємо, 20 травня 2021 року виповнюється два роки з того моменту, як на посаду президента України вступив Володимир Зеленський. 20 травня 2019 року у Верховній Раді він проголосив присягу, після чого пішки вирушив до будівлі своєї Адміністрації, яку пізніше перейменував в Офіс.

Велике резонансне інтерв'ю з Оленою Зеленською у відео 1+1: