Блінкен зробив знакові політичні жести при візиті до Києва – політолог пояснив, яка це для України підтримка

Як зазначив в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” російський політолог Андрій Піонтковський Держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва зробив низку політичних жестів, щоб продемонструвати, що Штати не залишать Україну сам на сам з російською агресією.

“Блінкен підтвердив ті попередження, які зроблені офіційно Росії, яку ціну вона заплатить за розширення агресії. Блінкен зробив знакові політичні жести не тільки на переговорах – відвідування Стіни пам’яті, зустріч з парламентськими фракціями, митрополитом Епіфанієм. Все це було демонстрацією глибокої заглибленості американського керівництва в українську проблематику і рішучості захистити Україну від російської агресії”, – пояснив він.

Крвм того, політолог деталізував щодо слів Путіна про те, що організатори провокацій проти Росії "пошкодують про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодували".

"Це та риторика, до якої він звик у своєму пацанському дитинстві в бандитському Петербурзі. Він звик погрожувати інтелігентним хлопчикам з хороших сімей, що от він фінку вийме, їм покаже. Власне, масштаб його особистості відтоді не змінився. Він погрожує, але американці не бояться його погроз. Не секрет, що ті економічні заходи, які вони застосують у разі агресії - відключення від SWIFT, нафтова і газова блокада, арешт активів, "російського трильйона", що знаходиться в юрисдикції США - ось це буде дійсно те, про що кремлівські вожді пошкодують так, як вони раніше не шкодували", - зазначив Піонтковський.