Арахамія розповів, чому “ймовірність збройного конфлікту в Україні близька до нуля”

Давид Арахамія

Як зазначив глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі каналу “Україна 24“, Володимир Путін влаштував ескалацію біля кордону з Україною заради діалогу з американським колегою Джо Байденом. При цьому він припускає, що ймовірність збройного конфлікту близька до нуля.

Арахамія назвав те, що відбувається біля кордону”демонстрацією сили, яка відбувається не для України”. За його словами, “Путін показує, що він серйозний гравець як у Східній Європі, так і в Сирії і так далі, виводить на діалог президента США для того, щоб вони поговорили про геополітику”.

Читайте також: Ексрадник Путіна розповів чому адміністрація США “крок за кроком погіршує становище України”

"Сама логістика перекидання всіх цих військ коштує чималих грошей. Зосереджено трохи більше 100 тис. живої сили, і вони там періодично переїжджають, показуючи авіацію, артилерію, бронетехніку. На щастя, особливо сильних провокацій на фронті немає, є регулярні порушення режиму припинення вогню. Ми сприймаємо це як сигнал нашим ЗСУ бути в повній бойовій готовності. Ми, звичайно, всі розраховуємо на позитивний сценарій, будуть досягнуті якогось роду угоди, але, тим не менш, завдання армії захищати", - зазначив він.

Нардеп вважає, що"ймовірність збройного конфлікту близька до нуля".

"Але при цьому є геополітична ситуація, коли разом з нами виступає вся Західна Європа і США, Британія. По-перше, тому що Будапештський меморандум, по-друге, всі визнали окупацію Криму знаком конкретної агресії, ввели санкції, на Донбасі та ж сама ситуація. Навіть якщо всі ці країни не хочуть сваритися з агресивним сусідом, вони самі себе помістили в рамки, де вже неможливо від цього відхреститися", - додав Арахамія.