Адвокати Навального не знають, де він подівся: тиждень тому скаржився на “різке погіршення здоров’я”

Олексій Навальний

Ув’язнений Олексій Навальний поскаржився на “різке погіршення” свого здоров’я у в’язниці. Крім того, його близький соратник розповів, що Навальному не дозволяють зустрічатися з адвокатами.

Як пише The Guardain, опозиціонер розповів про “серйозний біль у спині” й оніміння однієї ноги. Через це він не може стояти на ній. Про це сказав Леонід Волков. Адвокати Навального скаржаться, що їм не дозволили зустрітися з ним у середу. Вони підозрюють, що його помістили в лазарет колонії ІК-2 у Володимирський області.

"Ми не розуміємо, де Олексій Навальний перебуває і чому його ховають від його ж адвокатів", - сказали захисники опозиціонера. Вони підозрюють, що адміністрація в'язниці намагається приховати його вірогідну госпіталізацію. «З кінця минулого тижня він відчуває сильні болі в спині; передавав, що віднімається нога, не може на ногу наступати, при цьому за весь час він отримав дві таблетки ібупрофену. При всіх відомих нам обставинах різке погіршення його самопочуття не може не викликати крайнє занепокоєння», – зазначив Волков.

Росія відмовилася виконувати рішення Європейського суду з прав людини про негайне звільнення Навального, тому що його безпека у в'язниці не може бути гарантована.

"За всіх умов, про які нам відомо, гостре погіршення його здоров'я не може не викликати великого занепокоєння", - написали у заяві адвокати Ольга Михайлова і Вадим Кобзев. Вони додали, що Навальний вперше за весь час ув'язнення не з'явився на призначену зустріч зі своїми захисниками.