Звечора ніщо не віщувало біди: зʼявились нові подробиці смерті молодого чоловіка, який трагічно помер у потязі “Рахів-Київ”

Сьогодні в ніч з 11 на 12 червня в потязі Рахів-Київ, який курсує через Тернопіль, помер молодий чоловік.

Свідок тієї трагічної події став тернополянин Михайло, який повідомив про усі обставини тієї фатальної поїздки Тернополя, повідомляє 0352.ua

“Вперше побачив як помирає людина і нічого не зміг зробити”, – саме з цих слів розпочав свої розповідь очевидець. За словами Михайла, він досі не може прийти до тями від побаченого, а у в голові до цього часу звучить відчайдушний крик дружини померлого. 

Читайте також: Трагедія у швидкісному потязі – медики констатували смерть чоловіка: подробиці

Як розповів Михайло, померлого звати Павло, йому 28 років. Разом із дружиною він повертався від своєї мами, що живе на Тернопільщині, до Києва, де мешкав. Пізно ввечері у Тернополі вони сіли в потяг у вагон №32. Звечора ніщо не віщувало біди. Чоловік поводився абсолютно спокійно та ліг спати. Коли потяг проїжджав станцію у Вінниці, близько третьої години ночі, чоловік впав з верхньої полиці. Падінню можна було б запобігти, якби він скористався ременями безпеки, але він сказав дружині, що все гаразд і заснув знову. Орієнтовно о 4:40-4:50 ранку пасажири потяга зірвалися на ноги через страшний крик жінки. Вона побачила, що її чоловік був без свідомості і вже почав синіти. Люди одразу викликали провідника та медиків. До найближчої станції у Фастові залишалося близько 40 хв поїздки, але, за словами лікарів, шансів врятувати чоловіка вже не було. Вони зробили все, що могли. 

Причини смерті чоловіка і чи могло до цього призвести падіння з полиці, чи просто жахливий збіг обставин, встановить судово-медична експертиза.