Зʼявилися подробиці смерті 12-річного хлопчика, у якого в дитячому таборі в Херсоні почалися судоми

Хлопчика доправили до лікарні Запоріжжя реанімобілем.

12-річний Тимофій, який помер вчора, не одразу отримав належну медичну допомогу у Херсонській області. У лікарні Генічеська не було устаткування, щоб одразу визначити, що сталося  з ним.

Про це на своїй сторінці написала заступниця голови ОДА Злата Некрасова.

"У неділю ввечері зі мною зв'язалася жінка з проханням допомогти дитині яка, в той момент перебувала в іншій області, в межах якої ми вже не маємо впливу. Через 5 хвилин я вже розмовляла з мамою Тимофія. Вона плакала і говорила, що дитину потрібно транспортувати в Запоріжжя.Так як у лікарні Генічеська немає навіть устаткування, щоб зрозуміти, що відбувається з дитиною, а реанімаційна бригада, яка приїхала з Херсона, відмовилася транспортувати в обласну лікарню Херсонської області (обґрунтовуючи це тим, що дитина перебуває у вкрай важкому стані, і він нетранспортабельний). Мама наполягала на транспортуванні, вона плакала і просила мене допомогти", - написала вона.

За словами Некрасової, реанімобіль області не міг поїхати до іншої області і забрати Тимофія.

"Мало того, дистанція дуже довга, дорога погана, нам потрібен був не просто реанімобіль, а той, який є тільки в місті Дніпро (в приватній клініці), реанімобіль максимального комфорту - без здригання на дорогах. Ціна його була космічна - 60 тис грн, але ми розуміли, що від цього залежало все. Це був останній шанс, який використали", - додала вона.

Необхідну суму зібрали швидко.

Читайте також:

"У дитячій обласній вже очікували Тимофія. Далі всі подробиці ви знаєте. Ми зробили все для його порятунку, все. Мати хапалася за кожну ниточку. Ми всі вірили. До останнього вірили", - завершила свій допис Некрасова.

Нагадаємо, у Запорізькій обласній дитячій лікарні помер 12-річний Тимофій Дегальцев, якому кілька днів тому стало зле в дитячому таборі у Херсонській області. Тимофію стало зле під час фізичних навантажень.

У нього почалися судоми, а в генічеську лікарню дитину ушпиталили вже в комі. Пізніше Тимофія доправили до лікарні Запоріжжя. Тимофій перебував у комі під  апаратом штучної вентиляції легенівЛікарі повідомили, що виявили в нього двобічний набряк мозку.