З’ясовано про стан потерпілих українців в аварії рейсового автобуса в Польщі в ніч на 6 березня (Фото)

Фото з вільних джерел

Як повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко Twitter, поблизу міста Кашице рейсовий автобус Познань-Херсон потрапив у ДТП. Серед загиблих – шестеро українців.

«Польща. Поблизу м. Кашице рейсовий автобус Познань-Херсон потрапив у ДТП. 6 громадян України загинули, 15 госпіталізовані. Консули виїхали на місце події, взаємодіють із місцевою владою і лікарнями для надання консульської допомоги українцям та з’ясування усіх обставин аварії», – написав Ніколенко.

Наразі консули з’ясовують усі обставини аварії.

Місцеве видання TVN24 з посиланням на дані рятувальників інформує про травмування 41 пасажира. 

За інформацією Польського радіо, всього у салоні перебувало 57 людей, зокрема двоє водіїв. 

Стан потерпілих українців унаслідок аварії рейсового автобуса в Польщі в ніч на 6 березня важкий, про це повідомив генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк. Крім того він зауважує, що 16 пасажирів, які не потребували госпіталізації, відправили у готель в Ярославі. До них виїхав український консул.

Прес-секретар посольства України в Польщі Юлія Бородій в коментарі Україна 24 уточнила, що в шпиталях наразі перебуває 35 потерпілих,  5 з них – у вкрай важкому стані.

Громадян України, які можуть бути транспортабельні, відправлять після слідчих дій додому. Рештою опікуватимуться в Польщі.