Зʼясовано нові обставини щодо вбивці 6-річної дівчинки на Харківщині: “Вина підлітка підтверджена”

Фото з вільних джерел

28 липня вбивство 6-річної Миростави Третяк шокувало усю Україну. У вчинені злочину поліція підозрює 13-річного підлітка, який жив із дівчинкою по сусідству.

В ухвалі Вовчанського районного суду Харківської області повідомляється, що на момент вчинення злочину підліток перебував у стані алкогольного сп’яніння. Після того, як знайшли дівчинку вбитою, працівники правоохоронних органів оглянули місце події і виявили ряд речових доказів.
“Уночі 28 липня працівники поліції оглянули прилеглу територію і в 300 метрів від покинутої будівлі знайшли речі дівчинки: капці, трусики, шорти і сережку, сліди крові на траві та фрагмент цеглини зі слідами крові. Також слідчі вилучили із будинку підозрюваного речові докази, що вказують на те, що після повернення додому 13-річний підліток виправ свої речі – шорти та футболку і таким чином змивав сліди крові”, – йдеться в ухвалі.

Під час допиту підліток у присутності матері зізнався у вбивстві.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що 28 липня 2021 року, в період часу з 16:00 до 18:00, малолітній, будучи у стані алкогольного сп`яніння, перебуваючи у приміщенні покинутої будівлі, де на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, маючи умисел на протиправне заподіяння смерті іншій людині, умисно завдав потерпілій не менше 10 ударів тупим твердим предметом в область голови, а саме лівої та правої вушних раковин, потиличної ділянки, внаслідок дівчинка від отриманих травм померла на місці вчинення кримінального правопорушення”, – йдеться в ухвалі суду.

В ухвалі зазначається, що вина підлітка повністю підтверджується зібраними за кримінальним провадженням доказами. Сам підліток підтвердив на судовому засіданні, що дійсно 28 липня 2021 року перебував з малолітньою Мирославою у приміщені покинутої будівлі в селищі Старий Салтів, яка розташована неподалік від їхнього будинку , і там завдавав їй тілесні ушкодження , а потім залишив її без тями та пішов до себе додому .