“Все безкоштовно”: на Хмельниччині на кладовищі відкрили кафе

На Хмельниччині можна випити кави і подивитись фільм у незвичайному місці – на кладовищі. На міському цвинтарі у церковній крамниці поставили кавомашину, а в підвалі монастиря влаштовують кінопокази.

Про це повідомляється в сюжеті “Сегодня”.
Хмельницьке кладовище не таке відоме, як до прикладу Личаківске у Львові, але після такої “атракції” відвідуватитмуть його охочіше. Люди розповідають, що приходять сюди  попити кави через особливу спокійну атмосферу, адже музика тут не лунає, як це буває у звичних кафе.

“Я можу відпочити, тому що в місті зазвичай метушливо, тут така спокійна атмосфера, тому це тільки плюс. Нам тут добре, що ми звикли, що ми не бачимо нічого страшного в тому, що навколо є кладовище”, – розповів житель Хмельницького Павло Юзвишин.

Все безкоштовно
До слова, попити кави на кладовище приходять і студенти. За їхніми словами, це ідеальне місце для”дистанціонки”.

“Тут є інтернет, так, найголовніше, тут є вай-фай, так що дуже добре, тому що вдома нудно один з одним, один сидиш, не цікаво”, – зазначає мешканка Хмельницького Катерина.

Дозвілля на кладовищі-безкоштовне. Навіть кава фінансується з приходу. За напій немає фіксованої ціни-люди дають, скільки можуть.