Військовий побратим розповів про Володимира Прохнича, який вибухівкою погрожував у Раді

Фото з вільних джерел

Як зазначив на телеканалі “Україна 24” Олександр Третьяков – друг і військовий побратим Прохнича ветеран АТО Володимир Прохнич, який сьогодні увірвався до будівлі Кабінету міністрів і погрожував підірвати там гранату, не становить загрози простим громадянам України.

“Прохнич – айдарівець, він воював понад два роки, двічі отримував поранення: один раз – легкі, другий раз – важкі. У нього було 4 контузії. Я його знаю тільки з хорошого боку. Він порядна людина. Після військових дій він повернувся до мирного життя. Він працював в автосервісі. Потім, коли загинув його друг, з яким вони робили цю справу, він останнім часом працював у таксі. Я місяць тому у нього був, я не бачив причин, щоб він до такого… почав комусь погрожувати. Для простих людей він не представляє ніякої загрози, на мою думку. Треба з’ясувати взагалі, чому це сталося. Що там відбувалося, саму причину, чому він так діяв. Він був інженером, нічого поганого про цього хлопця я сказати не можу”, – заявив Третьяков.

Володимира Прохнича , який вранці 4 серпня погрожував підірвати будівлю Кабінету міністрів, затримали.

Про це йдеться у повідомленні поліції.

Нагадаємо, близько 10:00 до будівлі уряду зайшов невідомий чоловік. Він витягнув із кишені предмет, схожий на вибухівку, і погрожував його підірвати.

Згодом стало відомо, що звати чоловіка Володимир Прохнич. Він ветеран АТО, служив сапером у батальйоні «Айдар» і був контужений.

О 10:00 в м. Києві були введені спеціальні операції "ГРІМ", "ЗАРУЧНИК" після того, як в Кабінет Міністрів на вул. Грушевського, 12/2 в приміщення зайшов невідомий та, погрожуючи гранатою, захопив заручників.

З чоловіком спершу розмовляла поліція, а потім він здався — його вивели з будівлі Кабміну. Відтак, чоловік вибачився за свої дії.