Венедіктова назвала причини смерті людей, тіла яких знайшли в Ірпені

Фото з вільних джерел.Кладовище з сотнями свіжих могил в Ірпені (Київська область), 19 квітня 2022 р.

Як  зазначила на брифінгу генпрокурорка Ірина Венедіктова у результаті часткового завершення проведення судово-медичних експертиз тіл знайдених в Ірпені до моргів з Ірпеня було доправлено 290 людських тіл: 161 — чоловік, 73 — жінки, 1 дитина та 55 людських останків, стать яких визначити неможливо.

"Причиною смерті 55 осіб є осколкові поранення,  40 — вогнепальні. Стосовно 5 осіб підтверджено, що причиною смерті є черепно-мозкові травми і навіть вплив голоду. 210 тіл потребують для встановлення причин смерті додаткових гістологічних експертиз", — сказала вона.

Правоохоронцям також відомо про розстріл сімох громадян та місць їхнього поховання. 228 свідків — жителів Ірпеня, які не змогли евакуюватися і стали свідками звірств російських військових.

"Під час огляду місць було знайдено 5 трупів місцевих жителів, які були розстріляні у дворі багатоповерхівки на вулиці Білокур та в приміщенні дитячого центру розвитку "Супердітки". Також підтверджено розстріл з танку автомобіля, в якому їхала жінка з 12-річним сином і ймовірно зі своїм чоловіком, їх поховали у місцевому парку", — сказала Венедіктова.