В Пирятині на Полтавщині громада протестує і звинувачує у свавіллі ПАТ «Лубнигаз»: чого вимагають

Скріншот відео

Не дивлячись на локдаун і вибух газогону поблизу Лубен де започатковано боротьбу з грабіжницькими тарифами на газ і його розподіл земляки полтавчани не зупиняються і боротьба триває!

Про це пише у Фейсбуці Ігор Мосійчук.

Читайте також: “Не виключено, що вибух під Лубнами став наслідком диверсії” – Мосійчук про ситуацію у Лубнах

Вчора відбулися велелюдні мітинги в Глобинській та Градіжській ОТГ, на яких люди вимагали перегляду грабіжницьких тарифів і повернення газотранспортних мереж громадам! Після мітингу учасники провели попереджувальну акцію – перекрили Глобинську трасу.❗️

Читайте також: АТ «Лубнигаз»: Сьогодні на магістральному газопроводі стався вибух (Відео)

Сьогодні о 10.00 на акцію біля контори ПАТ «Лубнигаз» зібралися мешканці міста Пирятин. Після мітингу учасники в Пирятині на Полтавщині громада протестує проти ПАТ «Лубнигаз» і вимає перегляду тарифів на газ та розподіл газу.❗️Пирятинці у Великій Кручі перекрили трасу Київ-Харків! З акції протесту інформує Дмитрий Штанько.

Зазначимо, на Полтавщині відновили газопостачання всіх населених пунктів, які були відключені через вибух на газопроводі. Про це йдеться в повідомлення Міністерства внутрішніх справ.

У МВС нагадали, що через аварію на газопроводі «Уренгой-Помари-Ужгород» була відключена ГРС «Вишневе», у зв’язку з чим було припинено газопостачання населених пунктів Лубенського району: Лазірки, Новооржицьке, Райозеро, Тарасенкове, Вишневе, Яблуневе, Воронинці, Черевки, Хорошки, Нове, Загребельне, Тимки, Пилиповичі, Несено-Іржавець, Полуніївка, Козаче. Всього без газу перебували 2 тис. 914 домогосподарств.