В Іспанії під час селфі загинула 26-річна українська туристка (Відео)

В Іспанії неподалік міста Бенідорм загинула 26-річна українська туристка, зірвавшись зі скелі в море під час спроби зробити селфі.

Як повідомляє Las Provincias із посиланням на власні джерела, дівчина померла після шпиталізації до відділення інтенсивної терапії лікарні загального профілю в Аліканте.

“Джерела, близькі до розслідування подій, підтвердили виданню, що після збору інформації, наданої багатьма свідками події, було виключено, що падіння молодої жінки могло бути викликано третьою особою”, – йдеться у повідомленні.

Відтак правоохоронці визначили, що причиною смерті став нещасний випадок. За даними видання, 14 вересня дівчина намагалася зробити селфі в одному з найпопулярніших місць у місті Бенідорм – замку Мірадор-дель-Медітерранео. Джерела розповіли, що вона спробувала вилізти на балюстраду, однак не втрималася та впала зі значної висоти у море. Рятувальники витягли дівчину з води та зафіксували в неї зупинку серця. Їй провели серцево-легеневу реанімацію та у критичному стані перевезли до лікарні Аліканте. Зрештою 17 вересня дівчина померла.