Суд арештував екс-главу МЗС України Кожару і збільшив заставу (Відео)

Главу МЗС України часів Януковича підозрюють в убивстві друга

Леоніда Кожару, підозрюваного в умисному вбивстві Сергія Старицького, Апеляційний суд вирішив взяти під варту і збільшив розмір застави до 14-ти мільйонів гривень. Раніше Кожара вийшов із СІЗО під заставу у 2 мільйони гривень.

За рішенням Апеляційного суду 11 червня, Кожару арештували на 2 місяці і щоб вийти на волю, йому треба сплатити ще 12 мільйонів гривень застави.

Як повідомляє ТСН, у суді Леонід Кожара просив не арештовувати його і запевняв, що з’являтиметься на всі виклики правоохоронців в ході досудового слідства.

"Я вважаю себе невинним", - сказав в Апеляційному суді Леонід Кожара.

Нагадаємо, що главу МЗС України часів Януковича Леоніда Кожару підозрюють в убивстві друга Сергія Старицького. Тіло Старицького , знайшли в будинку Кожари в ніч на 22 лютого з простреленою головою. Слідство встановило, що постріл був зроблений із пістолета, зереєстрованого на екс-главу МЗС України.

Спершу підозрювали самогубство, та потім дружина Кожари заявила, що це вона випадкого вбила Старицького. Експерти спростували і цю версію. Тепер головним підозрюваним у вбивстві Старицького слідство вважає Кожару.

Більше подробиць - у сюжеті ТСН