У центрі Києва мітингують: що вимагають (Фоторепортаж, Відео)

У центрі Києва зібралася кілька сотень мітингувальників, які вимагають відставки президента Володимира Зеленського та голови його офісу Андрія Єрмака.

Про це повідомляє Суспільне. Новини.

Серед організаторів акції громадське об’єднання “Рух опору капітуляції” та партія “Демократична сокира”, які звинувачують очільника Офісу президента Андрія Єрмака у зриві операції із затримання російських найманців “Вагнера”.

"Національний Корпус вийде на акцію протесту аби нагадати владі, що вона не вічна, а на всіх зрадників чекає однакова доля. Також ми вимагаємо звільнити зі своїх посад проросійських агентів Андрія Єрмака, Руслана

На Майдані Незалежності встановлено сцену, на Хрещатику чергують поліцейські зі службовими собаками, Нацгвардія, поліція діалогу. Також присутній Червоний Хрест.

"Ця людина, заходячи на посаду президента, казала, що, якщо він порушить закон, він під у відставку. На сьогодні він порушив не один закон, він порушив Конституцію", — розповів один із учасників акції.

Через проведення масових акцій, поліція перекрила рух у центрі столиці. Водночас міністр внутрішніх справ Денис Монастирський закликав учасників акції дотримуватися правопорядку.

"Я учасник обох Майданів, і для мене право на волевиявлення, свободу мирних зборів та дотримання прав і свобод громадян мають високу цінність. У Нацполіції та Нацгвардії також є "майданні" люди, а ще більше тих, хто брав участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції чи Операції об'єднаних сил", — написав Монастирський у Facebook.