“У тюрмі гулянки?” – в Ужгороді розпочали кримінальне провадження

Закарпатська обласна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження через порушення ув’язненими режиму в Закарпатській установі виконання покарань № 9.

Про це повідомила прессекретарка прокуратури Катерина Хижняк.

27 липня журналіст Віталій Глагола оприлюднив фото, зроблені в слідчому ізоляторі в Ужгороді, на яких підозрювані у кримінальному порушенні в камері сидять за накритим столом з алкоголем. Також помітно, що фото зробили самі затримані.

Провадження відкрили за фактом використання службовими особами Державної установи «Закарпатська установа виконання покарань № 9» службового становища всупереч інтересам служби (ч. 1 ст. 364 КК України).

Досудове розслідування будуть проводити слідчі територіального управління ДБР у м. Львові. Прокуратура області забезпечуватиме процесуальний контроль за ходом слідства.

Також, за словами Хижняк, прокурори звернулись до Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Державної кримінально-виконавчої служби України, аби ті провели службову перевірку та відсторонили керівника «Закарпатська УВП № 9» від виконання його посадових обов’язків.