У Молдові викрали колишнього суддю-втікача Миколу Чауса: подробиці

У Молдові викрали колишнього суддю-втікача Миколу Чауса. Про викрадення повідомила його дружина ексадвокату Ростиславу Кравцю, а він написав про це у своєму Telegram-каналі.

Адвокат Чауса стверджує, що 3 квітня група невідомих озброєних чоловіків викрала його підзахисного у центрі молдавської столиці.

Прессекретар поліції Кишинева Наталя Статі підтвердила факт викрадення.

«54-річного чоловіка викрали три людини. Інцидент стався біля житлового будинку у центрі столиці. Поліцію сповістили про подію о 13:15. Зараз слідство з’ясовує обставини події, порушено кримінальну справу», – розповіла Статі.

Про викрадення Чауса повідомив і його колишній адвокат в Україні Ростислав Кравець. «Щойно зателефонувала з Кишинева дружина мого колишнього клієнта, екссудді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса, і повідомила, що її чоловіка там викрали... Поліція Молдови вже розпочала розслідування», - написав він у Телеграмі.

Як повідомляв Укрінформ, 3 березня колегія цивільних, комерційних та адміністративних спорів Верховного суду Молдови відмовила в наданні політичного притулку колишньому українському судді Миколі Чаусу, який з 2016 року переховується в Молдові.

На території цієї країни Чаус спочатку перебував нелегально, нібито під патронатом держбезпеки Молдови. Потім він офіційно здався молдовській владі. Тодішній президент Молдови Додон відмовив йому в наданні політичного притулку, але Чаус оскаржив це рішення в суді.

https://t.me/rkravetsUA/1607