У місті на Сумщині селяни перекрили дорогу, протестуючи проти приєднання до ОТГ (Відео)

Путивльські відомості. Автор фото: В. Лях

Подія трапилась сьогодні у центрі міста Путивля. Тут пройшов мітинг, учасники якого перекрили головну вулицю міста і трасу Суми-Глухів.

Протестували мешканці Руднєвської сільської ради. Люди проти створення двох громад у Путивльському районі та їхнього приєднання саме до Новослобідської ОТГ, а не до Путивля.

Голова Руднєвської сільради Петро Кадурін розповів, що рішення увійти до складу Новослобідської ОТГ прийняли у лютому 2020 року.

У Новослобідській сільраді підтвердили, що домовились із Руднєвим ще в лютому щодо приєднання села до об’єднаної громади.

Путивльський міський голова Валерій Волков повідомив, що через карантин дозволили взяти участь у мітингу тільки двом десяткам учасників.

В обласній адміністрації 27 травня пообіді відбулась зустріч за участі усіх сторін конфлікту. За її підсумком, створили робочу групу, яка виїжджатиме на місце оцінювати роботу у громадах.

Ситуацію та її ймовірний розвиток Суспільному прокоментував консультант Офісу реформ Сумського регіонального відділення Асоціації міст України Карен Агаджанов-Гонсалес.

Він розповів, що першою об’єдналася Новослобідська ОТГ, яка розташована на сході району.

Після цього рішення про обїднання прийняли в Путивлі.

Подробиці – у сюжеті Суспільне Суми: