У Кривому Розі підлітка після ДТП відмовилися приймати в дорослій лікарні, у нього зупинилося серце

У Кривому Розі стався випадок, який “не налазить на голову”.  Підлітка зі страшними травмами після ДТП відмовилися прийняти у лікарні для дорослих, а поки везли до “потрібної” у хлопця зупинилося серце, на щастя, медикам швидкої вдалося його реанімувати.

Про те, що трапилось повідомляє  ТСН.ua.
Учора, 24 червня, у Кривому Розі 17-річний Юрій Бородянець потрапив у ДТП. Його на швидкості збила маршрутка. Очевидці викликали медиків, а ті хутко доправили хлопця до найближчої лікарні, яка розташована за 200 метрів від місця ДТП.
Як розповідає журналістам дядько потерпілого Юрія, його племінник позитивний підліток, займається спортом і веде здоровий спосіб життя. Того вечора, коли він їхав велосипедом на тренування, у нього на великій швидкості влетіла маршрутка.

"Судячи з гальмівного сліду, який завдовжки метрів 40, водій коли побачив Юру, почав гальмувати, але швидкість була великою - км 80 -100, тож не встиг і збив його. Юру відкинуло на кілька метрів. Свідки події викликали медиків. Ті приїхали і діагностували у нього відкриту черепно-мозкову травму і перелом ребер, які пробили легені. Медики доправили Юру у найближчу лікарню - "тисячку" (2 міська лікарня - Ред.), яка розташована поруч, але там йому відмовилися надати медичну допомогу, аргументуючи це тим, що у них немає пакету реанімаційних послуг для дітей", - розповідає дядько хлопця.

За словами чоловіка, медики швидкої змушені були доправляти пацієнта, який балансував між життям та смертю, до дитячої лікарні №8, яка розташована у іншому районі Кривого Рогу. Зважаючи на протяжність міста, втрачалися дорогоцінні хвилини. Дорогою до медзакладу у підлітка сталася зупинка серця. Медики з'їхали на узбіччя і заходилися реанімувати дитину. Їм вдалося запустити серце 17-річного Юри.
По прибуттю до медзакладу, хлопця відправили до операційної, де лікарі зробили все можливе, щоб врятувати йому життя. Також до 8-лікарні викликали фахівця із обласної клінічної лікарні імені Мечникова.
"Цей лікар був шокований тим, що сталося. Він нам сказав, що у "тисячці" не мали права відмовлятися надавати допомогу такому пацієнтові. Він додав, що Юру з такими травмами не можна було взагалі транспортувати", - розповідає Євген Зінченко.

За словами дядька Юри, його племіннику вже зробили КТ і томографію, але поки результатів досліджень він не знає. Попередній діагноз - відкрита, закрита черпно-мозкова травма, перелом ребер і пневматорокс. Хлопця підключили до апарату ШВЛ. Він нетранспортабельний.