У Криму тигр травмував 1-річного хлопчика, його піднесла до клітки матір (Фото)

Фото з вільних джерел

Як було повідомлено в соціальних мережах, ввечері 26 вересня у приватному сафарі-парку “Тайган” в окупованому Криму, де зібрано найбільшу колекцію хижаків в Європі, тигр відкусив палець однорічній дитині. Дівчина оповіла, що чоловік та жінка разом з маленьким сином вирішили погодувати тигра.

“Мама дала шматок м’яса дитині в руку, а батько підняв її, просунув прямо до клітки вольєра. Хлопчик засунув руку з м’ясом у вольєр до тигра, і той відкусив м’ясо разом з пальцем дитини. Не знаю, чим думали батьки в той момент, адже на кожному кроці у парку інформаційні таблички, що не можна підходити близько до вольєрів, тварини кусаються”, – розповіла дівчина.

За даними джерела kp.ru, тигр відкусив дитині великий палець лівої руки. Потерпілому малюкові викликали "швидку", медики обробили рану на місці та відвезли хлопчика в лікарню в Сімферополі. Наразі мама з дитиною у лікарні. Розпочато перевірку даного інциденту.

В окупаційному російському Головному слідчому управлінні Слідчого комітету у Криму підтвердили, що дитину впритул до клітки з хижими тваринами піднесла саме 22-річна мати, внаслідок чого дитина отримала пошкодження руки.

Мама хлопчика розповіла про стан дитини й поскаржилася на те, що хижаки в парку недостатньо добре огороджені.

"Дитина у свідомості, вчора була операція. Їсть, грає, намагається звикнути брати все однією ручкою. Слідчі сказали, що краще не подавати заяву, адже провини парку немає. Я вважаю, що огорожа біля небезпечних тварин недостатня. Плюс, відсутня медсестра, першу допомогу надати не можуть, попри те, що це місце підвищеної небезпеки", - цитує жінку Telegram-канал SHOT.