“Ті молоді сиділи на лавці, обійнялися” – очевидиця розповіла про молоду пару, яка загинула під час бурі на Львівщині

У Львові через падіння дерева в Стрийському парку загинула молода пара – 20-річний військовий та 18-річна дівчина. Очевидиця події розказала, що буревій у місті почався раптово і вона бачила загиблу пару в останні хвилини їхнього життя.

Про це в коментарі galnet.fm розповіла жителька Львова Івона Лобан, яка також була в Стрийському парку під час буревію, передає ТСН.

Читайте також: Стали відомі нові подробиці про молоду пару, яка загинула у парку на Львівщині

Жінка зазначила, що вона разом із чоловіком та собакою також була в парку. Негода в місті почалась раптово, а тому не всі зуміли на це швидко відреагувати. За словами Івони Лобан, вітер був настільки сильним, що він гнув дерева, а перед ними падали гілки.

Жінка помітила і пару, яка сиділа на лавці під парасолею та обнімалась. Згодом на фото з місця трагедії вона впізнала, що саме ці закохані і загинули під час буревію. “Ті молоді сиділи на лавці, обійнялися і хотіла перечекати бурю. Це ж також був один із варіантів: не бігти нікуди, коли навколо все валиться. Ти оточений цими деревами, нема де сховатися”, – припустила Івона Лобан.