“Тато хотів дати найкраще…”: на Київщині у дитячому таборі на самоті помер 12-річний хлопчик

Серед усіх трагедій саме смерть дитини викликає найбільше смутку та скорботи. Вчора (12 вересня) у дитячому таборі “Артек”, місце розташування котрого знаходиться у Пущі-Водиці раптово помер 12-річний хлопчик Павло Т. 

Як інформує “Obozrevatel“, трагедія сталася вранці, піля 9:00, після того, як дитину, оглянуту лікарем через скарги на нездужання, залишили у палаті.

Приблизно о 12:00 лікар навідався до неповнолітнього і виявив, що той вже не дихає. Реанімаційні заходи не дали жодного результату.

У дитини погіршився стан здоров’я, і у четвер, 9 вересня, його відправили в медцентр. У неділю, 12 числа, дитину перевели в реанімацію, а пізніше вона померла, пише pulse.kr.ua з посиланням на відомості адміністрації табору.

Фото з вільних джерел

За його даними, в таборі вирішили провести службове розслідування.

“Учора (12 вересня – Ред.) медсестра побачила дитину без свідомості. Хлопчика перевели в реанімацію. Причина смерті поки невідома, чекаємо на висновки медекспертів…”, – поділилися в “Артеці”.

Батько хлопчика – Ігор Теровець, 12 числа на своїй сторінці у Facebook написав, що його син помер.

“…поки з невідомих причин помер мій синок Павло!!!” – поділився він.

Відомо, що хлопчик жив із батьком, котрий, попри проблеми з фінансами, намагався дати своєму синові все необхідне. Чоловік сам виховував дитину. Журналісти дізналися, що батько хлопчика – людина з інвалідністю.

Нагадаємо, на території мікрорайону Пуща-Водиця знаходиться багато дитячих таборів.