Силовики провели обшук у помешканні колишнього голови Апеляційного суду АРК Валерія Чорнобука

фото з мережі Інтернет
фото з мережі Інтернет

Співробітники Прокуратури Автономної Республіки Крим та Служби безпеки України від  провели сьогодні обшуки в приміщеннях, в яких проживає колишній голова Апеляційного суду АРК Валерій Чорнобук. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«У цей же день, згідно з вимогами КПК України, здійснено повідомлення про підозру Чорнобука В.І. в скоєнні державної зради по ч.1 ст.111 Кримінального кодексу України», – написав генпрокурор України.

Він також заявив, що Чорнобук займався підривною діяльністю, надаючи допомогу іноземній державі та її представникам у переході судів АР Крим на здійснення правосуддя на підставі законодавства іноземної держави – Росії, що призвело до забезпечення функціонування російських судових органів, анексії Криму.

Раніше Чорнобук відкидав всі звинувачення в підтримці російської влади Криму, повідомляючи, що після анексії був «змушений покинути свій пост» і переїхати до сім’ї в Дніпро. За його словами, його буквально вигнали з роботи в Криму, не видавши ні трудову, ні особисту справу.

Колишній суддя стверджує, що через ЗМІ закликав усіх суддів Криму неприсягати Росії, не змінювати громадянства.