Стали відомі подробиці про 20-річного нацгвардійця, який розстріляв п’ятьох людей у Дніпрі

Фото з вільних джерел

Сьогоднішній ранок розпочався з моторошної новини – у Дніпрі нацгвардієць Артем Рябчук розстріляв своїх товаришів по службі. Правоохоронцям вдалося затримати стрілка. Йому загрожує суворе покарання.

На своїй Facebook-сторінці Антон Геращенко розповів, що Артему Рябчуку 20 років. Хлопець був призовником термінової служби із міста Ізмаїла Одеської області.

Відомо, що в обов’язки Артема Рябчука, який розстріляв своїх товаришів по службі, входила охорона території заводу “Південмаш”. Стрілок виріс без батька.

Артем Рябчук закінчив Ізмаїльський аграрно-технічний коледж. Згодом працював комірником в одній з дистрибюторських фірм міста. Про психічний та психологічний стан повідомляють, що хлопець не страждав захворюваннями та не мав відхилень.

Як зазначає Геращенко, чи вплинуло це на його дії та якими були мотиви Рябчука – має з'ясувати слідство.

"Насамперед вивчатиметься питання, чи не піддавався  військовослужбовець психологічному тиску в колективі. А також те, як він проходив медичну комісію з висновків якої йому надали право доступу до бойової зброї", – сказав заступник очільника МВС.

У будь-якому разі, додав Геращенко, за масове вбивство він нестиме найжорстокіше покарання.

"Якою ж треба бути мерзотою, щоб випустити з кулі впритул у 22-річну дівчину військовослужбовець Національної Гвардії?! Дівчина зазнала поранення в коліно в плече і найважче у живіт. Наразі хірурги лікарні Мечникова борються за її життя. Вона втратила понад три літри крові", - зазначив Антон Геращенко.