Стало відомо у яких містах України анонімно “мінували” від шкіл до аеропорту

Фото з вільних джерел

Як повідомляло ІА “7Днів-Україна” раніше, Україною 12 січня прокотилася хвиля анонімних повідомлень про замінування. У Києві закрили чотири станції метро – “Площу Льва Толстого”, “Палац спорту”, “Театральну” і “Вокзальну”, а також аеропорт “Жуляни”. В низці міст України поліція шукала вибухівку в навчальних закладах і торговельних центрах.

За повідомленням телеканалу “Україна 24” в ефірі програми “Новини Сьогодні”, біля зачиненого входу на станцію “Палац спорту” зібралося надзвичайно багато людей.

Читайте також: За 12 січня в Україні “мінували” більше, ніж шість сотень об’єктів

Зазначимо, в метрополітені перевірка тривала півтори години, потім станції відкрили, нічого не знайшли. Також правоохоронці відкрили вхід до аеропорту. Наразі аеропорт "Жуляни" і чотири станції метрополітену, які були "заміновані", працюють у штатному режимі.

В Одесі також перевірили всі торговельні центри. За даними аноніма, вони мали злетіти в повітря о 14:00, однак залишились на місці.

Листи з аналогічним змістом розлетілися іншими містами України. Вибухівку шукають у навчальних закладах Львова, Черкас, Миколаєва й Дніпра. Наразі ніде нічого не знайшли.

Зазначимо, що свідомо неправдиві повідомлення про підготовку вибуху є кримінальним злочином, який передбачає ув'язнення від 2 до 6 років.