Стало відомо, що могла вколоти горе-мати з Дніпра собі та маленькому синові (Відео)

Медики попередньо з’ясували, що вколола собі та маленькому синові горе-мати в Дніпрі. За їхніми даними, це могло бути снодійне.

Про це повідомляє ТСН.

Жінка перебуває в реанімації 4 міської лікарні. Згідно з результатами аналізів хімічного складу препарату, вона вколола собі снодійне. За даними ЗМІ, вона використовувала рецептурні ліки.

Медики вважають, що вона виживе. Вона навіть відповідає на прості запитання.

"Зараз стан хворої з кількома позитивними динаміками. Вона доступна до елементарного контакту - на прості запитання відповідає так чи ні", - розповів завідувач центру з лікування гострих отруєнь КНП "Міська клінічна лікарня №4".

Чи вколола горе-мати малюкові цей же препарат, стане відомо після завершення всіх експертиз. Жінці загрожує від 15 років в'язниці до довічного ув'язнення.

Знайшли шприци і передсмертну записку

40 річна жінка та її маленький син проживали у 5-поверхівці на околиці Дніпра. За попередньою інформацією, маму і дитину у непритомному стані знайшла бабуся. Вона прийшла провідати дочку, бо занепокоїлася що та перестала виходити на зв'язок. У кімнаті знайшли шприци з невідомою речовиною та ампули з-під ліків. і передсмертну записку.

Налякана бабуся одразу ж викликала швидку, а до її приїзду намагалася реанімувати онука і надати йому першу допомог. Копи ж слідчі оглянули квартиру, де все сталося, знайшли передсмертну записку. Змісту передсмертної записки слідчі не розголошують.

"Виявили передсмертну записку. Тобто в нас є версія, що вона бажала покінчити життя самогубством таким чином", - говорить речниця Нацполіції Дніпропетровської області Ганна Старчевська.

Медики оперативно шпиталізували жінку і дитину з гострим отруєнням лікарськими препаратами, але врятувати хлопчика не вдалося. 40-річна мати дитини зараз перебуває у реанімації.