Стало відомо, хто перебував у будинку під час падіння літака на Прикарпатті

Фото з вільних джерел

Попередня кваліфікація події – порушення правил повітряних польотів. Про це повідомляє 5 Канал.

В літаку, який розбився на Прикарпатті, окрім пілота, загинули хасиди – громадяни США. Про це повідомила Об’єднана єврейська громада України. Вони були з групи, яка прибула на відпочинок в цей район.

Водночас у поліції Івано–Франківщини уточнили інформацію. Раніше повідомляли. що в будинку, на який впав літак, людей не було. Нині правоохоронці повідомили, що в середині перебувала жінка і двоє дітей. Вони вибігли на вулицю, коли почули невідомий шум поблизу будинку. 

За словами начальника Головного управління Національної поліції в Івано– Франківській області, попередня кваліфікація події – порушення правил повітряних польотів. Проводяться слідчі дії для встановлення причин падіння літака, у результаті чого загинуло четверо осіб.

Нагадаємо, о 13:40 на лінію 102 надійшло повідомлення, що у селі Шепарівці Коломийського району на приватний будинок упав спортивний літак. За попередньою інформацією, на борту перебували пілот, мешканець Прикарпаття, і троє пасажирів– іноземців. Вони загинули на місці події.