“Спочатку вирізав серце”: стали відомі подробиці злочину в Білогородці, що обернувся підпалом п’ятиповерхівки

Фото з вільних джерел

Як заявив в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” перший заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко, зʼявились подробиці підпалу будинку на Київщині в Білогородці.

Чоловік, затриманий за підозрою в підпалі п’ятиповерхового будинку і вбивстві під Києвом, буде відшкодовувати заподіяні збитки, якщо суд встановить його провину. За даний злочин йому загрожує довічний тюремний термін.

Читайте також: Під Києвом стався вибух у багатоквартирному будинку, є загиблий (Відео, фото)

"У випадку кримінального злочину всю компенсацію повинна виплачувати особа, яка стала приводом того, що інші люди втратили своє житло або отримали іншу небезпеку. Тому на цю особу, яка підозрюється у вбивстві, після її засудження суд буде покладати всю відповідальність... Якщо в нього є майно, наприклад квартира чи домівка, то вона може бути продана і з цих грошей зроблена компенсація тим, хто постраждав від його незаконних дій", - сказав Геращенко. 

Читайте також: Встановлена попередня причина загоряння будинку у Білогородці біля Києва: зросла кількість жертв (Відео)

Коментуючи обставини злочину, заступник Авакова зазначив:

"Людина дійсно була вбита ножем, дійсно було вирізане серце. Експерти повинні будуть вказати, чи не був цей злочин зроблений під впливом наркотичних чи алкогольних засобів. Але, на жаль, людину вже не повернеш".