Сьогодні горів електропоїзд Одеської залізниці (Відео)

фото: Олександр Кава

Сталося це на перегоні «Помічна – Новоукраїнка» під час обкатки електропоїзда. Займання потяга могло виникнути через поганий технічний стан вагону. Про це Суспільному Одеси повідомив ексзаступник міністра інфраструктури України Олександр Кава.

Він також зазначив, що електропоїзд ЕР9П-362 був випущений на Ризькому вагонобудівному заводі в грудні 1975 року. А з 1978 року цей поїзд, за словами Кави, підпорядковується Одеській залізниці та приписаний у депо «Одеса. Застава».

Олександр Кава запевнив, що пожежа сталася під час обкатки, внаслідок займання вагон вигорів майже повністю.

“На «Укрзалізниці» у минулому році горіли десятки приміських електропотягів та дизельпотягів і, в основному, це було через неналежний технічний стан. Більшість електропотягів вже відпрацювали свій ресурс, а нові потяги у належній кількості не закуповуються”, – поділився Олександр Кава.

Останній новий електропотяг для приміських перевезень, за словами Олександра, закупили у 2008 році, тобто 12 років тому.

Кореспонденти Суспільного намагались отримати коментарі від керівництва регіональної філії «Одеська залізниця» щодо пожежі. У пресслужбі відомства нам сказали писати офіційний запит. Тож журналісти чекають на відповідь.

Дивіться відео Alex Kava: