Смерть співробітниці американського посольства: у поліції є дві версії

Правоохоронці розглядаються дві версії загибелі співробітниці американського посольства у Києві 30 вересня – навмисне вбивство та нещасний випадок.

“Наразі розглядається версія як навмисного вбивства, так і нещасного випадку. Наголошуємо на необхідності оперативного та всебічного розслідування. Якщо ця трагедія сталася через злий умисел, винні мають понести законне покарання”, – повідомили у пресслужбі Офісу президента.

Читайте також: У Києві вбили працівницю посольства США: поліція шукає підозрюваного за виявленими прикметами

Відзначається також, що правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії для з’ясування всіх обставин події.

У загиблої залишилося четверо дітей і чоловік.

30 вересня співробітницю Посольства США в Україні у непритомному стані з травмою голови виявили перехожі на вулиці Толбухіна у Києві поблизу залізничних колій. Те, що ця жінка – співробітниця посольства, було встановлено при огляді її речей. Згодом вона померла в лікарні.

За даними Нацполіції, до побиття жінки може бути причетний чоловік 30-40 років на вигляд, зростом 190-200 см, одягнутий у чорні шорти, темно-сині кросівки та футболку.

Читайте також: Стало відомо, як розслідують вбивство співробітниці посольства США в Києві: подробиці

В Офісу Зеленського також висловили співчуття через смерть жінки.

  • Жінку з травмою голови 30 вересня знайшли перехожі біля залізниці у Шевченківському районі Києва. Жінку у непритомному стані відправили до лікарні, де вона згодом померла