Що стало відомо про наслідки пожежі від вибуху на Полтавщині на газопроводі (Відео)

В оселях полтавців уже з’явився газ. Його напередодні відімкнули через вибух на газопроводі. Два десятки населених пунктів перемкнули на резервну гілку, доки не відремонтують пошкоджену трубу.

Про це повідомляє 5 канал.

Читайте також: В Пирятині на Полтавщині громада протестує і звинувачує у свавіллі ПАТ «Лубнигаз»: чого вимагають

Аварія сталася напередодні поблизу села Халепці Лубенського району на газопроводі “Уренгой-Помари-Ужгород”, через який російський газ транспортують до Європи. Жертв і постраждалих внаслідок вибуху немає.

Читайте також: “Не виключено, що вибух під Лубнами став наслідком диверсії” – Мосійчук про ситуацію у Лубнах

Пожежа згасла сьогодні, 10 січня, вранці – за ніч у магістралі вигорів газ. Ремонтні бригади зараз працюють на місці прориву. Їм потрібно залатати 20 метрів труби. За інформацією оператора газотранспортної системи, транзиту газу нічого не загрожує.

Читайте також: АТ «Лубнигаз»: Сьогодні на магістральному газопроводі стався вибух (Відео)

Зараз аварійні бригади інспектують будинки, в яких відновили газопостачання. Повідомив оператор газотранспортної системи України. Перевіряють, аби не було витікання газу.

“Газопостачання всіх населених пунктів, які постраждали внаслідок аварії, відновлено. Зараз працюють аварійні бригади, щоб не допустити аварій безпосередньо в будівлях”, – каже Єгор Скурідін, в. о. заступника генерального директора АТ “Лубнигаз”.

Нагадаємо, диверсія –  однак вибуху газу на газопроводі на Полтавщині. Однак остаточно причину встановить слідство.