СБУ затримала голову однієї з ОТГ Київщини за шахрайство

Служба безпеки України затримала очільника однієї з об’єднаних територіальних громад Київської області.

Слідчі встановили, що посадовці незаконно отримали 1,5 га земель пайового фонду і, вимагаючи гроші, намагалися передати ділянку у приватну власність під селянське господарство. Про це повідомляє Суспільне. Новини.

Як повідомили в СБУ викрила та задокументувала протиправну діяльність голови однієї з об’єднаних територіальних громад Київщини. Через депутата районної ради та посередника голова ОТГ намагався отримати шахрайським шляхом 2,6 млн грн.

Правоохоронці затримали усіх фігурантів одразу після передачі через посередника чергового траншу - 800 тисяч гривень. Раніше правоохоронці задокументували одержання зловмисниками ще 280 тис. грн. "авансу".

Усім фігурантам справи оголошено підозру у шахрайстві, вчиненому е в особливо великих розмірах або організованою групою.

  • Двом посадовцям "Львівгазу" повідомили про підозру у хабарництві за матеріалами Служби безпеки України у Львівській області. Як повідомила речниця СБУ Роксолана Яворська, чоловіків підозрюють у вимаганні хабара без законних на те підстав.
  • На Львівщині працівники Служби безпеки України затримали 32-річного поліцейського під час отримання трьох тисяч доларів. За ці гроші поліцейський нібито обіцяв перекваліфікувати статтю у кримінальному провадженні.