“Пулі свистіли по двору прям”: окупанти обстріляли цивільних Мар’їнки (Відео)

Фото ілюстративне

На сході без тиші. Впродовж дня російсько-терористичні формування відкривали вогонь із важких мінометів та підствольних гранатометів – про два обстріли повідомляють у пресцентрі операції Об’єднаних сил.

У лавах українського війська без втрат. Але окупанти цілять не лише у військових, а й у цивільних. У Мар’їнці обстріляли житловий квартал із протитанкової гармати. На щастя, люди не постраждали, а от будинки побиті російськими снарядами.

Одна з трьох родин, які живуть у Мар'їнці, щойно зробили ремонт – полагодили дах і замінили вікна. Снаряд розірвався біля воріт – рій скалок залетів у двір. Унаслідок цього вибите скло, пошкоджені двері й один з уламків – у хаті, посеред коридору. Більше - у сюжеті "5 каналу":

Снаряд розірвався біля воріт – рій скалок залетів у двір. Унаслідок цього вибите скло, пошкоджені двері й один з уламків – у хаті, посеред коридору.

"Я пішов у сарай. Виходжу, а воно як шандарахнуло. Заходжу сюди, а тут уже все, гаплик. Давно вже не було такого. То 15, 16, 17, так взагалі, тут дурдом був. З двору не вийдеш, пулі свистіли по двору прям", – відмічає житель Мар'їнки Володимир.

І свистіли не лише кулі. Паркан подвір’я, наче на сито, прийняв на себе весь потік уламків. А навесні 2016 господар зазнав поранення біля хати.

"Я відчиняв погреб, і воно як шарахнуло. Вирвало двері, порог розворотило. Мені всю ногу зрешетило. Свист такий був і ота балабушка як гахнула. Звідтіля, з Олександровки стріляли. Ну, це я так думаю. По прямій", – додає Володимир.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир

фактично на лінії фронту,де вже восьмий рік щодня стріляють-лагодити дах й міняти вікна?та ще,мабуть і дітвора бігає…моя мама розповідала,що коли в 1941 до села підходили німці,то наші виганяли всіх з села в “евакуацію” з зони боїв.а в 1943.коли вже наступала Червона армія,всіх виганяли подалі німці…