Протягнув жінку більше семи кілометрів: зʼявилася нова інформація щодо водія, який у Львові наїхав на двох монахинь (Фото, Відео)

На два місця взяли під варту Віктора Шебаршинова – водія маршрутки, який збив двох жінок на пішохідному переході в центрі Львова. Одна з них загинула, передає “5 канал”.

Зазначається, що мікроавтобус протягнув її більше семи кілометрів. Друга постраждала – 67-річна жінка, від госпіталізації відмовилася. На відео з камер спостереження видно, як маршрутка спочатку зупинилася, а потім поїхала з місця ДТП. Відомо, що 47-річний Віктор Шебаршинов, який був за кермом житель Львова, раніше несудимий. На цьому маршруті працює водієм кілька років, був тверезий. Журналістам у суді сказав, що думав, що жінка сама послизнулась, а те, що іншу жінку волочив кілька кілометрів, – не помітив.

"Не бачив, на вулиці було темно, не було світла. Зліва побачив, якась жінка впала або вона послизнулась, або від мене, я не поняв. Щось було там, але я подумав, що то якийсь мішок, поки я від'їхав, уже приїхала поліція", – сказав підозрюваний Віктор Шебаршинов.

Нагадаємо, у Львові водій приміської маршрутки наїхав на двох монахинь Латинського катедрального собору, які переходили дорогу по зебрі. 48-річна сестра Ольга Дуплеца загинула. Вона була настоятелькою монастиря сестер-францисканок Сім’ї Марії. Мікроавтобус протягнув її понад 15 хвилин – аж до кінцевої зупинки. Друга постраждала – 67-річна жінка – від госпіталізації відмовилася. У неї легкі забої.