Полтавського терориста знайшли без ознак життя: подробиці

Фото з фейсбука

Через 8 днів пошуків поліція виявила і знищила полтавчанина Романа Скрипника, який 23 липня захоплював в заручники поліцейського, але потім втік.

Про це повідомляє сайт Національної поліції. За даними силовиків, події сталися вночі 1 серпня близько селища Опішня Зіньківського району Полтавської області. Чоловіка застрелив снайпер, коли його дії почали загрожувати життю поліцейських.

Подробиці спецоперації розповів в Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. За його словами, вночі Скрипник знову взяв у заручники співробітника поліції. “1 серпня близько 2.00 на околиці Опішні під час проведення розшукових заходів щодо розшуку Скрипника в один з нежитлових будинків зайшов начальник сектора реагування патрульної поліції Зіньківського відділення капітан Гума і виявив злочинця”, – розповів Геращенко. Надалі Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв в заручники поліцейського. Гума мав при собі табельну зброю.

З метою затримання зловмисника була введена в дію спеціальна поліцейська операція “Грім”. Злочинець був ліквідований співробітником поліцейського спецназу КОРД точним пострілом. “У заручника було три секунди, щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живий і неушкоджений. У Романа Скрипника була можливість здатися поліції і залишитися живим, хоча і провести багато років за гратами. Але він сам вибрав свій шлях”, – розповів Геращенко.

Нагадаємо, 23 липня Роман Скрипник, якого хотіли затримати за підозрою у викраденні автомобіля, почав погрожувати правоохоронцям гранатою і взяв в заручники поліцейського. Обміняв його на начальника УКР ГУНП в Полтавській області, полковника Віталія Шияна. З ним він поїхав на наданому відповідно до його вимог, автомобілі, в напрямку Києва. У Решетилівському районі на дорозі він був зупинений, відпустив заручника, який не постраждав, і втік в ліс.