“Ось його бойові заслуги”: бригада ЗСУ підтримала Андрія Пекельного, який на Великдень убив нападника (Відео)

Андрій Пекельний

Командуванням 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ було оголошено про цілковиту підтримку Андрія Пекельного, ветерана АТО, який убив одного із 6-х нападників, які ввірвалися до його дому, де також перебувала його рідна мати. Згадали військові й про бойові заслуги Андрія.

Про це йдеться у розлогому дописі, опублікованому у Фейсбук на офіційній сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

“Позиція Командування 80 окремої десантно-штурмової бригади щодо події, яка сталася 2 травня 2021 року за участю колишнього військовослужбовця нашої бригади Андрія Пекельного.

Читайте також:  “Може, він і не хтів…”: близькі загиблого на Великдень Володимира Воробця прокоментували трагедію (Відео)

Інформативно: п’ятеро осіб в стані алкогольного сп’яніння здійснили напад на колишнього військовослужбовця нашої бригади. Андрій Пекельний перебував разом з мамою в приватному будинку та намагався всіляко завадити конфлікту. Нападники поводили себе агресивно та після намагань проникнути в будинок, було завдано смертельного ножового поранення одному з учасників конфлікту. Андрію Пекельному оголошено підозру за ст.118 ККУ (Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця).

Читайте також: “Боюсь за своє життя, за свою маму”: 24-річний ветеран АТО, який ножем убив нападника, розповів про трагічні події (Відео)

У 2018-2019 роках Андрій Пекельний в складі 80 окремої десантно-штурмової бригади виконував завдання в районі проведення ООС. Командир підрозділу,в якому проходив службу Андрій, а також співслужбовці характеризують його, як "виконавчого, відповідального, грамотного та дисциплінованого військовослужбовця, який являвся прикладом для своїх побратимів, не мав шкідливих звичок, всі поставлені завдання виконував вчасно та якісно, жодних зауважень під час служби до нього не було, в колективі користувався авторитетом та повагою".

Колектив бригади висловлює підтримку Андрію, адже кожен має право на самооборону та захист свого житла. Виступаємо за законність та чесне і справедливе розслідування справи".

Нагадаємо, 24-річний ветеран АТО Андрій Пекельний на Великдень (2 травня), захищаючи себе та матір від 6-х нападників, які ввірвалися на його подвір'я, смертельно поранив Володимира Воробця.

На 5 чоловіків, які напали на ветерана, відкрили кримінальне провадження за проникнення в житло і застосування насильства. Про це розповіла речниця обласної прокуратури Леся Гурецька. 

Близькі та родичі померлого прокоментували трагедію зі словами, що не звинувачують нікого у цій страшній біді. Також свою думку висловив і один із адвокатів.

Детальніше - у відео "Суспільне":