Оприлюднено уточнені дані про постраждалих українців в ДТП у Польщі

14 постраждалих в результаті ДТП в Польщі українців перебувають у важкому стані, 9 виписані з лікарні. За уточненими даними, внаслідок аварії за участю українського рейсового автобуса загинули 5 людей, а не шість, як повідомляли спочатку.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Відомо, що внаслідок трагедії загинули три жінки і двоє чоловіків. Особи однієї жінки і обох чоловіків уже встановили – в них були при собі документи.

У кількох лікарнях перебуває 29 потерпілих, 14 із них у важкому стані. Загалом поранених було 39 із 57 людей в автобусі (включно з двома водіями), які всі є громадянами України.

Слідчі вже допитали як свідка другого водія, який у момент аварії не був за кермом. А той водій, який керував автобусом, нині перебуває у лікарні.

Обидва водії були тверезі. В них узяли аналізи щодо наявності наркотичних та інших заборонених речовин, і попередні результати теж негативні.

Нагадаємо, що сьогодні вночі поблизу міста Радимно в Підкарпатському воєводстві, в 30 км від кордону з Україною, в ДТП потрапив український рейсовий автобус, в якому знаходилися 57 українців.

Пасажири, які не травмувалися, були доставлені в один з гуртожитків в Ярославі. Дітей серед постраждалих не було.

На місці трагедії працювали польські служби: понад 100 рятувальників, державна медична рятувальна служба, 30 поліцейських та представники організації Червоного Хреста. Також до порятунку українців були залучені важка техніка, вертоліт та дрони.

За попередньою версією поліції, водій не впорався з керуванням, внаслідок чого автобус злетів у кювет і перекинувся.

Працівники Генерального консульства України в Любліні невідкладно виїхали на місце події для надання консульської допомоги громадянам та координації взаємодії з польськими компетентними органами в контексті з'ясування всіх обставин трагедії, забезпечення постраждалих необхідною медичною допомогою та організації репатріації тіл загиблих.

Спільно з перевізником та Львівською ОДА вирішується питання доставки в Україну громадян, які не постраждали в ДТП або будуть виписані з лікарень найближчим часом.