Оприлюднено момент вибуху на Львівщині, у якому загинуло двоє чоловіків і постраждала жінка: подробиці (Відео+18)

Скріншот відео

Це жахливе відео демонструє, наскільки наші співгромадяни не цінують ані своє, ані чуже життя! Тому МВС на Національна поліція виступає категорично проти будь якого послаблення контролю за обігом зброї!

Про це пише у Фейсбуці Антон Геращенко.

Відео(+18) моменту вибуху можна подивитись ТУТ

“Ми категорично проти будь-яких законодавчих ініціатив, які ставлять собі за мету дозволити вільний обіг короткоствольної зброї, яку можна носити приховано на такі «дружні» зустрічі, яка годину тому сталась у Дрогобичі, і закінчилась загибеллю двох людей. Шановні співгромадяни! Якщо Вам стало відомо, що хтось з Ваших знайомих хизується, що в нього є бойова граната, вибухівка, або інша не законна зброя, будь ласка, негайно повідомте про це органи Національної поліції за телефоном 102.

Читайте також: “Гахнуло попід вікнами наче від розриву гранати”: на Львівщині ввечері стався смертельний вибух (Фото)

Шановні командири Зброєних сил України ! Офіцери і генерали!Наведіть накінець порядок з обліком та збереженням зброї в Ваших частинах. Зокрема бойових гранат.Тому що жахлива загибель цих двох чоловіків в Дрогобичі – це є результат бардаку в Ваших частинах з яких скоріш за все і біла вкрадена ця граната і інші 4400 що поліцейскі вилучили минулого року. Зброя потрібна для супротиву Російській Агресії, а не для того, щоб українці вбивали один одного!”,- зазначив Антон Геращенко.

За минулий рік Націнальна поліція вилучила у громадян 4400 ручних гранат та 259 гранатометів! Таким чином поліцейскі зберегли сотні життів українців. В абсолютній більшості випадків ця зброя має походження з зони дій Операції Об’єднаних сил. Нажаль, багато хто з нашіх військовослужбовців, грубо порушуючи закон, крадуть, вивозять та продать небезпечну зброю, яка потрібна для протидії Агресії РФ, та використовують її в побутових сварках, для скоєння злочинів, або просто для розваг.Ціна на гранати на чорному ринку зброї – від 500 то 1500 гривен.

Подробиці вибуху в Дрогобичі: чоловік з жінкою прийшли на зустріч до своїх знайомих. Як кажуть сусіди – чоловіки товаришували. Недавно разом повернулись із заробітків в Польші. Під час спілкування чоловік дістав гранату, яка вибухнула у нього в руках. Обидва чоловіки загинули на місці. Жінка у вкрай важкому стані з множинними осколковими пораненнями госпіталізована до лікарні.