“Оголошено версії вибухів”: у Міноборони України прокоментували звинувачення в атаці по Бєлгороду

Фото з вільних джерел

У Міністерстві оборони прокоментували звинувачення російської влади в організації недавніх атак на Бєлгород. Там не стали ні підтверджувати, ні спростовувати свою причетність до вибухів та пожежі на нафтобазі.

Як інформує “Obozrevatel“, з відповідною заявою виступив речник оборонного відомства Олександр Мотузяник. За його словами, Україна не повинна відповідати за всі прорахунки, катастрофи та події, які відбуваються на території країни-агресора.

"Станом на сьогодні держава здійснює оборонну операцію з відбиття озброєної російської агресії на території України. І це зовсім не означає, що Україна має нести відповідальність за всі прорахунки, за всі катастрофи та всі події, що відбуваються на території РФ. Ми не вперше бачимо такі обвинувачення. Тому я не буду ні підтверджувати цю інформацію, ні спростовувати", – наголосив він.

Водночас видання "Сегодня" з посиланням на високопосадовця Міноборони пише, що ВСУ не мають відношення до атаки. "Ми підозрюємо, що вибух нафтобази в російському Бєлгороді стався через безладність окупантів або ж з метою приховати чиюсь корупцію", – сказано в повідомленні.

Що було раніше?