Не всі крапки над “і”: зʼявився важливий факт, що спричинив смерть Полякова

 • 8 жовтня стало відомо про смерть депутата Верховної ради Антона Полякова
 • Правоохоронці встановили, що в організмі померлого народного депутата Антона Полякова, окрім метадону, був димедрол – він підсилює дію наркотику.

  Про це сказав в ефірі Громадського перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

  "Ми (МВС – ред.) поки не коментуємо те, як зазначена наркотична речовина потрапила в організм Полякова. Водночас ми завершили одну з експертиз і ми точно можемо сказати, що це метадон з примішкою димедрол. Простіше кажучи, це "вуличний метадон" і метою димедролу є посилення наркотичної речовини. Це суміш, яка була здобута не в офіційній аптечній мережі", – повідомив Єнін.

  Єнін заявив, що правоохоронці наразі не знайшли доказів, що Полякова вбили. Він додав, що правоохоронці вже допитали усіх, з ким контактував нардеп."На сьогодні провадження триває. Ми не розставили крапки над "і". Ми не коментуємо, як наркотична речовина потрапила в організм Полякова. Водночас ми до цього часу не відкидаємо жодну з версій", — сказав посадовець.

  • Вранці 8 жовтня стало відомо про смерть депутата Верховної ради Антона Полякова.
  • Начальник поліції Києва Іван Вигівський заявив, що у ніч з 7 на 8 жовтня Поляков вечеряв у ресторані зі знайомим, після чого йому стало зле у таксі.
  • На засіданні Ради 8 жовтня народні депутати групи "За майбутнє" з трибуни засудили народну депутатку від "Слуги народу" Галину Третьякову за зневажливий коментар про смерть Полякова. Депутати просять відсторонити депутатку від пленарних засідань на 5 днів та зняти з посади очільниці комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
  • Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко повідомив, що з офіційного чату парламентської фракції "СН" почали виходити депутати, через те, що повідомлення з чату нібито "зливаються" назовні. Вони почали це робити після скандалу зі скриншотами листування від нардепки Тетяни Третьякової, яка своїми повідомленнями нібито виявила неповагу до померлого екснардепа Антона Полякова ("За майбутнє").
  • 11 жовтня стало відомо, що у крові Полякова окрім алкоголю, знайшли метадон.