“Не просто розбірки”: з’явилась версія, чого “не поділили” в СБУ Нескоромний і Наумов

В СБУ підтвердили, що полковник спецпідрозділу СБУ “Альфа” Андрій Расюк затриманий за підозрою в підготовці вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова на замовлення колишнього заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного.

Там також заявили, що кримінальне провадження та затримання співробітника спецслужби за підозрою в підготовці вбивства начальника ГУ внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова не є “розбірками” і переділом сфер впливу.

Читайте також: Стало відомо про затримання «діючого співробітника СБУ», який готував вбивство свого колеги

Полковника СБУ затримали за підготовку вбивства “правої руки” керівника Служби безпеки України. Повідомляє про це журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, звати затриманого Андрій Расюк, він полковник спецпідрозділу СБУ “Альфа”. Чоловік нібито збирався передати гроші за вбивство начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова. Це колишній прокурор і чиновник, якому президент Володимир Зеленський усього через рік служби в СБУ присвоїв звання бригадного генерала.

А замовив вбивство начебто Дмитро Нескоромний – колишній начальник Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ. Його оголошено у розшук та заборонено виїзд із України. За версією Бутусова – Нескоромний і Наумов не поділили сфери контролю над тіньовим бізнесом.