Названо причини смерті 23-річного бігуна, який помер під час львівського півмарафону

Фото з вільних джерел

23-річний бігун Нікіта Носадчук помер під час львівського півмарафону, не добігши до фінішу 200 метрів. Трагедія сталася 27 червня. Начальник управління спорту Львівської міськради Антон Нікулін повідомив про причини смерті.

Про це пише 0352.

“Друзі, вдалося дізнатися інформацію про 23-річного хлопця Микиту, який, на жаль, передчасно зійшов не тільки з напівмарафону, а й з свого життя…

Читайте також: Під час забігу у Львівськім півмарафоні помер 23-річний хлопець

Микита не був професійним спортсменом, а самоучкою-аматором, працював айтішником. Бігав з високим пульсом (175-189), а такі показники, за словами медиків, уже є критичними. Такий пульс лікарі прирівнюють до «червоної» зони та не рекомендують займатися легкою атлетикою.

За словами патологоанатома, також є підозра на прийняття енергетичної рідини, яка глушила сигнали організму. Також однією з причин раптової зупинки серця стало зневоднення організму. 15-ти кілометрову дистанцію напівмарафону Микита пробіг за дуже швидкий час, встановив особистий рекорд і з усіх сил прагнув його покращити на дистанції 21 кілометра.

Зважаючи на результати Микити у Черкасах, у Львові він біг набагато швидше. І ця інформація дає зрозуміти, що він, будучи бігуном-аматором, мчав до фінішу на грані своїх можливостей. Організатори напівмарафону Run Ukraine аналізують ці дані, оскільки саме вони повинні стати настановою для тих, хто робить щось подібне.

Відповідальність та одне з завдань організаторів – проводити лекції, через які потрібно достукатися до молодих та амбітних людей та направляти їх тренуватися в клуби, де тренери зі стажем зможуть їх застерегти від усіх негативних наслідків та як слід підготуватися до тієї чи іншої дистанції. Бережіть себе!",- ідеться у повідомленні.


23-річний Нікіта Носадчук мешкав у Львові та близько двох років працював у ІТ-компанії SoftServe. Батьки хлопця живуть у Кривому Розі.