Названо причину смерті 6-річної Мирослави Третяк, котру насильницьки вбито на Харківщині

Оголошено причину смерті 6-річної Мирослави Третяк, котру було виявлено мертвою у селищі міського типу Старий Салтів. Встановлений факт причини біологічної смерті оголосив представник прокуратури Дмитро Чубенко.

Читайте також:  На Харківщині суд обрав запобіжний захід обвинуваченому у насильницькій смерті 6-річної дівчинки

Як інформує “Obozrevatel“, Чубенко уточнив, що на проведення експертизи задля того, аби дізнатися, чи була зґвалтована дівчинка, доведеться витратити не менше місяця часу.

Читайте також: “З ними третім ішов чоловік”: мати хлопчика, якого підозрюють у вбивстві 6-річної дівчинки, про свою версію подій

Мирослава Третяк зазначив, що дитина померла внаслідок удару по голові, завданого невідомим тупим предметом, розміри і матеріал якого поки залишаються невідомими.

Читайте також: “Котами об стінку”: на Харківщині сусіди розповіли про 13-го вбивцю шестирічної дівчинки, з якою він бавився

Нагадуємо, що підозрюваним у вбивстві є 13-річний місцевий житель Богдан Ф. 28 липня дівчинка пішла з дому і не повернулася. Її ввечері того ж дня знайшли мертвою.  

Читайте також:  “Коли знайшли сандаліки і трусики, зрозуміли – сталося найгірше”: на Харківщині рідні вбитої 6-річної дівчинки заявили щодо підозрюваного (Фото)