“Нападників було аж 8-ро”: опубліковано відео переслідування Андрія Пекельного на Великодень (Відео)

Андрій Пекельний

Український громадський діяч Сергій Стерненко на власному Youtube-каналі зробив заяву щодо справи 24-річного Андрія Пекельного, мешканця Тернопільщини, який на Великдень завдав смертельного поранення одному із кількох нападників, що вдерлися у його дім.

Як інформують “Тернополяни“, у відео, опублікованому Сергієм Стерненком, йдеться про наступне:

Читайте також: “Ось його бойові заслуги”: бригада ЗСУ підтримала Андрія Пекельного, який на Великдень убив нападника (Відео)

"Днями відбулась кричущо несправедлива подія – ветерану АТО Андрію Пекельному повідомили про підозру та відправили під домашній арешт за самозахист від 6 (!) нападників. Тільки після масового обурення громадян система дала задню. Бо розголос працює, - відзначив Сергій Стерненко".

Читайте також:  “Може, він і не хтів…”: близькі загиблого на Великдень Володимира Воробця прокоментували трагедію (Відео)

Активіст оприлюднив відео, на якому видно, як на Великдень у селі Глищава восьмеро осіб женуться за Андрієм Пекельним, а він втікає додому від нападників.

Читайте також: “Боюсь за своє життя, за свою маму”: 24-річний ветеран АТО, який ножем убив нападника, розповів про трагічні події (Відео)